Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Магістратура у Великобританії

Магістерська програма «Менеджмент інформаційних технологій» - спільний проект Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій і Бредфордського університету (Великобританія).


З огляду на високу репутацію британської вищої освіти і затребуваність випускників британських університетів на світовому ринку праці, Запорізький інститут звернувся з пропозицією до Британського партнера адаптувати одну з навчальних програм університету з врахуванням українських освітніх стандартів і спеціальностей, по яких веде підготовку ЗІЕІТ.


По закінченні навчання випускники, які успішно виконали програму, отримують диплом університету Брадфорда, що підтверджує присудження відповідного ступеня - Degree of Master by Advanced Study (MSc) in Information Tehnology Management.


 Основними вимогами до учасників програми є:

  • вища освіта (рівня бакалавра або магістра);
  • знання англійської мови, підтверджене одним з міжнародних сертифікатів (TOEFL, IELTS);
  • здатність оплатити вартість навчання і проживання на період навчання (12 місяців).


Група українських студентів забезпечується російськомовним куратором-викладачем університету, в обов'язки якого входить надання допомоги студентам групи в адаптації. На студентів учасників програми поширюється дія британської національної системи охорони здоров'я (безкоштовне медичне обслуговування). Студентам учасникам програми надається можливість проживати в комфортабельних кімнатах у науковому містечку в університетському кампусі або орендувати приватне житло в безпосередній близькості від університету.


Інформація уточнюється

Роботу даної програми в ЗІЕІТ курує Двігун Алла Олександрівна, до якої можна звернутися за додатковими роз'ясненнями і рекомендаціями.

Телефон/факс: 289-10-40
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду