Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Відпочинок (Ліцей ЕІТ)
 Зимовий відпочинок

Традиційним зимовим відпочинком у період канікул (20.12 - 19.01) для ліцеїстів є виїзд на гірськолижні курорти в Карпати:

  • Тб «Немчич» (знаходиться в мальовничому куточку Буковинських Карпат. Висота над рівнем моря близько 600 метрів)
  • Високогірна база «Подобовець 2000» (Закарпаття. Висота над рівнем моря близько 750 метрів)
  • Тб «Едельвейс» (Закарпаття. Висота над рівнем моря близько 800 метрів)
  • Тб «Свидовець» (Закарпаття. Висота над рівнем моря близько 900 метрів)
  • Тб «Драгобрат» (Закарпаття. Висота над рівнем моря близько 1200 метрів)

Учні 7-11 класів ліцею чудово провели час на т/б «Драгобрат»: отримали задоволення від катання на лижах, спілкування з природою в заповідних краях Закарпаття.

 Екскурсії

Крім гірськолижних курортів для ліцеїстів організують екскурсії по Україні і за її межі. Запам'яталася поїздка у Францію за запрошенням директора приватної школи Еколь де Рош пана Клода Камінського. Ліцеїсти та їхні батьки познайомилися з цікавою системою освіти. У період весняних і літніх канікул ліцеїсти разом з викладачами виїжджають у Крим (туристичні табори). Дуже популярні в Ліцеї археологічні й екологічні експедиції, у яких діти не тільки відпочивають, але і займаються науково-дослідною роботою. Експедиції проводяться в рамках наступних програм:

  • археологічна: «Розкопки поселення і святилища 2 тис. років до н.е. Генералка - 2 на о. Хортиця» - керівник Тубольцев О.В.
  • екологічна: «Червона книга Запорізького краю» - керівник Гуріна Н.Г.

Матеріали цих експедицій протягом навчального року трансформуються в науково-дослідні роботи Малої Академії Наук.

Під час зимових канікул учні 9-11 класів ліцею відвідали Прагу. Під час захоплюючих екскурсій хлопці познайомилися з історичними визначними пам'ятками: Страговский монастир, Чеський Крумлов, Моравский Крас (царство підземних печер) і ін..