Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Відкриття семінару
29-30 травня 2009 року Запорізький інститут економки та інформаційних технологій разом з провыдними вітчизняними і закордонними науково-дослідними і навчальними закладами провів міжнародний науково-практичний семінар “Державно-приватне  партнерство: інвестиції і регіональний розвиток”.  Пленарне  засідання семінару відкрив ректор ЗІЕІТ Г.В.Туровцев. 
Фоторепортаж>>

Вітальний лист учасникам семінару направив доктор економічних наук, професор, академік НАН України, віце-президент НАН України, директор Інституту економіки і прогнозування НАН України Валерій Михайлович Геєць..

 

З привітанням до учасників семінару звернувся мер м.Запоріжжя  Є.Г.Карташов. У своєму виступі Є.Г.Карташов  звернув увагу на кризову ситуацію, що склалася в економіці міста. Особлива увага була приділена необхідності враховувати при розробці концепції подолання в країні кризи особливостей функціонування промислових комплексів великих промислових міст. Є.Г.Карташов указав на необхідність створення сприятливих умов для підприємницьких структур, зокрема, зниження податків і спрощення системи реєстрації.