Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Інтернет-ресурси з інормацією про основні освітні програми та гранти закордоном

Європейський освітній портал - інформаційно-аналітичний веб-ресурс, що присвячений інтеграції України до європейського освітнього простору. Ресурс містить практичну інформацію для студентів, які бажають навчатися в країнах Європейського Союзу; науковців, що прагнуть стажуватися в країнах Європейського Союзу; керівників освітніх інституцій; урядовців та громадських активістів.

Режим доступу: http://www.eu-edu.org/ua/

Гранти Європейської Комісії. Для ліпшої орієнтації в масиві оголошених конкурсів та грантів Європейської Комісії, користуйтесь спеціальним сайтом Генерального директорату з освіти та культури Єврокомісії. Він містить інформацію як про постійні конкурси (за програмами Tempus, Erasmus-Mundus, «Молодь у дії» тощо), так і про нещодавно оголошені конкурси.

Режим доступу: http://ec.europa.eu/dgs/education_culture/calls/grants_en.html

Study in Europe. Сайт Study in Europe є новою ініціативою Єврокомісії та націлений на популяризацію європейської освіти. Ресурс містить можливості пошуку програм та стипендій, ознайомлення з досвідом студентів, що вчилися в Європі, практичні поради для закордонних студентів, які прагнуть вчитися у європейських країнах.

Режим доступу: http://www.study-in-europe.org

Ploteus. Інформаційний ресурс Ploteus (Portal on Learning Opportunities throughout the European Space) – це одна з ключових баз даних Європейської Комісії, спрямована на полегшення знаходження навчальних можливостей та стипендій. Він має кілька рубрик, зокрема Learning Opportunities («Можливості навчання») та Exchange and Grants (Освітні обміни та гранти), кожна з яких містить можливості пошуку за дисципліною та країною навчання.

Режим доступу: http://ec.europa.eu/ploteus/home.jsp?language=en

«Європейський простір». Портал має на меті створити систему інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграціїї України та надати українцям інформацію про діяльність проєвропейського громадянського суспільства. Тут можна знайти інформацію про стипендії, стажування та конкурси, у яких можуть брати участь українські студенти.

Режим доступу: http://www.eu.prostir.ua/grants/index.html

Європейський портал магістерських программ – портал, що містить інформацію про всі магістерські програми, які викладаються в європейських університетах. Він також містить простий механізм пошуку за дисципліною та країною, можливість дізнатись вартість кожної з наявних магістерських програм.

Режим доступу: http://www.mastersportal.eu/

UNISTUDY – інформаційний ресурс про навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми. Інформація ресурсу направлена на підвищення академічної мобільності українських студентів на арені міжнародної освіти та науки. Тут можна знайти найсвіжіші анонси про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, оголошення про стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, запрошення на літні школи, відгуки українських студентів та іншу корисну інформацію про навчання за кордоном.

Режим доступу: http://unistudy.org.ua/

За консультацією звертатись у відділ міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку, ауд.320.

Понеділок: 11.00 – 16.00
Середа: 11.00 – 16. 00