Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Студентське життя у ЗІЕІТ (Спорт та відпочинок)
 Посвячення у студенти

31 серпня 2015 в Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій відбулося традиційна для вузу Церемонія «Посвячення у студенти». Більше 800 абітурієнтів цього дня стали студентами престижного вузу. Вчорашні випускники шкіл дали клятву на вірність студентської дружбі.

Привітати тепер уже першокурсників прийшли їхні майбутні викладачі, декани, члени ректорату та вченої ради ЗІЕІТ. Багато хороших, напутніх слів прозвучало в цей день. «Ми прийшли в ЗІЕІТ, щоб стати професіоналами і зробити цей світ кращим», - сказав студент 1-го курсу коледжу ЕІТ Ремпель Олександр.

 BarCamp ЗІЕІТ

10 жовтня 2014 року Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій організував для коледжан та студентів BarCamp - захід, що успадковує ідею шкільного Дня здоров'я, коли учні можуть поспілкуватися зі своїми вчителями в так званій неформальній обстановці. Учасники - студенти та викладачі - BarCamp ЗІЕІТ отримують можливість поставити один одному ті питання, які з тих чи інших причин вони не можуть озвучити в ході навчального процесу, а також весело провести час.

 Святкування Дня студента

Студент (від лат. Studens) - ретельно працюючий, займається і вміє відпочивати.

15 листопада 2013 Студентська рада ЗІЕІТ організував масштабну акцію з відзначення Міжнародного дня студента. Провели «День самоврядування», де всі лекції, практичні заняття та семінари були розроблені і проведені кращими студентами вузу; декани, директор коледжу і навіть ректор теж були з числа студентів. Всі великі зміни були віддані в розпорядження команди КВН «Збірна ЗІЕІТ», вокальної та танцювальної студії інституту. Було весело, цікаво і пізнавально. Свято вдалося!

 Гра «Що? Де? Коли?»

15 і 29 листопада 2013 в коледжі ЗІЕІТ пройшли відбіркові ігри «Що? Де? Коли?» В рамках Чемпіонату Запорізької області турніру ЩДК серед студентської молоді сезону 2013-2014. У змаганнях брали участь команди студентів коледжу, інституту, команда ліцею ЕІТ і команда абітурієнтів ЗІЕІТ. У перший день змагань переможцем стала команда 2 курсу коледжу, призові місця зайняли команда 1 курсу коледжу і команда ліцею ЕІТ.

У другий день місця розподілилися наступним чином:
1 місце - команди студентів інституту;
2 місце - команда студентів інституту;
3 місце - команда ліцею ЕІТ.

 Новорічна вечірка «Fairytale-2014»

26 грудня 2013 року Студентська рада ЗІЕІТ організувала й провела новорічну вечірку «Fairytale-2014» для учнів коледжу та інституту. За кількістю і якістю емоцій даний захід поступився лише традиційному конкурсу краси «Міс ЗІЕІТ».

 Кастинг «Міс ЗІЕІТ 2014»

10 лютого 2014 року відбувся масштабний кастинг Міс ЗІЕІТ 2014, який відвідала рекордна кількість бажаючих - більше 30 дівчат всіх курсів інституту. З них пройшли попередній відбір 15 дівчат, потім кількість учасниць скоротилася до 12-ти.

 День святого Валентина

Спеціально до Дня всіх Закоханих Студентська рада ЗІЕІТ підготувала для студентів романтичну програму з жартами та конкурсами.

 Перший крок у науку

10 квітня 2014 в Запорізькому інституті економіки та інформації технологій в рамках V студентській конференції коледжу ЗІЕІТ «Перший крок у науку», відбулися наукові «Хортицькі читання», учасниками яких стали учні шкіл та коледжів м.Запоріжжя та області. У конференції взяли участь більше 200 юних учених, які представили свої технічні розробки, дослідницькі роботи і наукові доповіді.

Особливо хотілося б відзначити наступні роботи:

  • «Сонячна енергія в побуті» (німецькою мовою) (секція «Фізика»), гімназія № 46, Богословський Михайло
  • «Золотий перетин в архітектурі» (секція «Математика»), ліцей ЕІТ, Заставський Кирило
  • «Економічні наслідки дитячої безпритульності» (секція «Економіка»), ЗСШ № 100, Рекун Дарина
  • «Ігри та розваги сільської дитини в 1920-1940рр.» (секція «Історія України»), ліцей № 62, Квітковська Анна
  • «Таємний сенс міфу про Геракла» (секція «Літературознавство»), гімназія № 31, Комар Андрій

Юні науковці, які посядуть призові місця, були відзначені грантами.

Вручення грантів на вступ до ЗІЕІТ відбулося 17 травня 2014 об 11:00.

 Суботник в парку імені Кірова

12 квітня 2014 року студенти-активісти ЗІЕІТ взяли участь у Суботнику в парку імені Кірова, який був організований Запорізькою молодіжною міською радою.

 Спортивне змагання в Sport Expert

13 квітня 2014 року учасниці Міс ЗІЕІТ та їх напарники - студенти ЗІЕІТ, взяли участь у спортивному змаганні під керівництвом спорт-комплексу «Sport Expert».

 1 місце з волейболу серед коледжів Запорізької області

23 березня 2017 року Команда ЗІЕІТ з волейболу тріумфально зайняла перше місце серед коледжів Запорізької області. Вітаємо дівчат та тренера команди - Матешук Віту Вікторівну з цією перемогою!

Вболіваймо за наших та бажаємо перемог й надалі!