Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Експертні комісії - 16.01-18.01
Новина від: 15.01.2019

З метою проведення первинних акредитаційних експертиз освітньо-професійної програми Фінанси, банківська справа та страхування зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування другого (магістерського) рівня вищої освіти та освітньо-професійної програми Міжнародні економічні відносини зі спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини другого (магістерського) рівня вищої освіти у ПрАТ ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» працюють експертні комісії у складі:

Зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування:
голова комісії – Хрущ Ніла Анатоліївна - завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, професор;

член комісії – Юдіна Світлана Валеріївна - завідувач кафедри фінансів та обліку Дніпровського державного технічного університету, доктор економічних наук, професор.

Зі спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини:
голова комісії – Хаджинов Ілля Васильович - проректор з наукової роботи, професор кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктор економічних наук, професор;

член комісії – Куріляк Віталіна Євгенівна - завідувач кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор.

Термін роботи експертних комісій з 16 по 18 січня 2019 року включно.
 
З Новим Роком!
Новина від: 28.12.2018

ЗІЕІТ вітає студентів та їх родини з Новим Роком та Різдвом Христовим!
 
Відео-привітання з Новим Роком
Новина від: 22.12.2018

Студенти коледжу та інституту ЗІЕІТ із задоволенням знялися у новорічному відео-привітанні з Новим Роком для телеканалу ТВ-5.

Що з цього вийшло - побачимо вже за тиждень!

 
День Святого Миколая
Новина від: 19.12.2018

Кожного 19 грудня Святий Миколай приходить до чемних і вихованих діток.

До учнів школи-інтернату №1 св.Миколай завжди приїжджає разом з ліцеїстами та студентами коледжу і інституту ЗІЕІТ. Святкова вистава, ігри, танцювальний флешмоб, багаточисленні подарунки - ось, що сьогодні отримали учні підшефної школи-інтернату.

 
Правовий захід "Кава з фахівцями"
Новина від: 18.12.2018

З нагоди Всеукраїнського тижня права та в рамках укладеного із Відділенням Нотаріальної Палати України в Запорізькій області Меморандуму про співробітництво проведено першу зустріч "Кава з фахівцями" за участі студентів-правників ЗІЕІТ та провідних юристів, нотаріусів та адвокатів.

У невимушеній та затишній кавовій атмосфері відбулося надзвичайно цікаве спілкування на професійні теми. Правники поділилися своїм досвідом, секретами успіху та професійної майстерності, відповіли на питання студентів, розповіли про цікаві кейси зі своєї практичної діяльності та обмінялися думками щодо підвищення ефективності захисту прав людини. Окрім того студенти отримали навички неформального спілкування та нетворкінгу.

Дякуємо Масловець Людмилі, Любіченковській Анастасії, Семенову Максиму, Дуднік Світлані, Гулевській Ганні та Бабенко Ганні за надихаюче спілкування та гарний настрій. Чекаємо наступної зустрічі.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

License MES of Ukraine