English (United Kingdom)

Russian (CIS)

Українська (Україна)

Новости ЗИЭИТ
ЗИЭИТ вручает гранты на обучение
 
Експертна комісія відвідала ЗІЕІТ
19 - 21 квітня 2017 року ПрАТ ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» відвідала експертна комісія з акредитації підготовки спеціалістів зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Голова експертної комісії – Шумаков Ігор Валентинович, завідувач кафедри технології будівельного виробництва Харківського національного університету будівництва та архітектури, доктор технічних наук, професор.

Члена експертної комісії – Нетеса Микола Іванович, професор кафедри будівельного виробництва та геодезії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна, доктор технічних наук, професор.

Професорсько-викладацький склад та співробітники адміністративних підрозділів інституту поставилися до цього важливого контрольного заходу з відповідальністю, самовіддачею та почуттям обов’язку. 
Експертна комісія відвідала ЗІЕІТ
19, 20 та 21 квітня 2017 року ПрАТ ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» відвідала експертна комісія з акредитації підготовки бакалаврів з напряму 6.140103 «Туризм».

Голова експертної комісії – Антоненко Ірина Ярославівна, професор кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій, доктор економічних наук.

Член експертної комісії – Забалдіна Юлія Борисівна, доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, кандидат економічних наук.

Професорсько-викладацький склад та співробітники адміністративних підрозділів інституту поставилися до цього важливого контрольного заходу з відповідальністю, самовіддачею та почуттям обов’язку. 
Универсиада-2017
 
Експертна комісія
З 19 по 21 квітня 2017 року у ПрАТ ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій», працює експертна комісія з акредитації підготовки бакалаврів з напряму 6.140103 «Туризм» у складі:

голови комісії – Антоненко Ірина Ярославівна, професор кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій, доктор економічних наук;

члена комісії – Забалдіна Юлія Борисівна, доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, кандидат економічних наук.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 50