Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Відбулася VII наукова учнівська конференція
Новина від: 20.04.2018

19 квітня відбулася VII наукова учнівська конференція "Хортицькі читання", на яку були запрошені учні шкіл та студенти коледжів міста та області.

Вітаємо переможців та дякуємо учасникам за цікаві доповіді!

 
Хортицькі читання 2018
Новина від: 16.04.2018
 
Універсіада-2018
Новина від: 11.04.2018
 
Підручник професорів ЗІЕІТ видано у Кембриджському університеті
Новина від: 04.04.2018

У 2018 році у видавництві Кембриджського університету (Велика Британія) видана книга професорів В.І. Таланіна і І.Є. Таланіна “FORMATION OF STRUCTURAL IMPERFECTIONS IN SEMICONDUCTOR SILICON”. Книга являє собою повний опис утворення і розвитку дефектної структури основного матеріалу сучасної електроніки та наноелектроніки.

У Кембриджському університеті передбачається використовувати цю книгу як підручник для підготовки фахівців в області моделювання і програмування фізичних процесів в твердих тілах.

Подробиці див. http://www.cambridgescholars.com
 
Експертна комісія відвідала ЗІЕІТ
Новина від: 23.03.2018

З 21 по 23 березня 2018 року ПрАТ ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» відвідала експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» у складі:

голови комісії – Давидов Григорій Миколайович, декан факультету обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор;

члена комісії – Шульга Світлана Володимирівна, доцент кафедри аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту, кандидат економічних наук.

Професорсько-викладацький склад та співробітники адміністративних підрозділів інституту поставилися до цього важливого контрольного заходу з відповідальністю, самовіддачею та почуттям обов’язку.

Завантажити висновки експертної комісії
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

License MES of Ukraine