Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Міжнародні зв'язки
 Swiss Montreux Business School (ШВЕЙЦАРІЯ)

Запорізький Інститут Економіки та Інформаційних Технологій (ЗІЕІТ) та Швейцарська Школа Бізнесу у Монтре (SMBS) уклали договір про афіліювання дипломів.

Для бакалаврів ЗІЕІТ це відкриває можливість по завершенні навчання отримати одночасно два дипломи: ЗІЕІТ та SMBS.


Умови участі у програмі подвійного швейцарського диплома:

  • Зарахування до програми студентів ЗІЕІТ відбувається з 2-го курсу навчання;
  • Термін навчання студента за програмою індивідуальний та відповідає термінам навчання у ЗІЕІТ;
  • Процес реєстрації (включення до бази даних SMBS) після підписання договору та оплати вартості програми займає до 30 робочих днів;
  • Програма дистанційна та не потребує відвідування Швейцарії для отримання диплома;
  • Диплом SMBS видається одночасно з дипломом бакалавра ЗІЕІТ при повному виконанні навчального плану ЗІЕІТ.

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320

 Internship Programme of German Business for Ukraine 2018 (НІМЕЧЧИНА)

Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині

Програма має метою надати українським студентам можливість пройти виробниче стажування на провідних підприємствах Німеччини та здобути у такий спосіб цінний практичний досвід. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співрбітництва і розвитку (BMZ) та підтримується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ).

Докладніше
 University of Bradford (АНГЛІЯ)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій отримав міжнародну сертифікацію «International Education Society, London». Для нашого вузу це означає міжнародне визнання досягнутих результатів. Випускники ЗІЕІТ, крім державного диплому про вищу освіту можуть отримати ще й міжнародний сертифікат IES.

Спільним проектом Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій і Бредфордського університету є програма подвійного диплому для магістрів ЗІЕІТ «Менеджмент інформаційних технологій» .

Докладніше
 European University Cyprus (КІПР)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій співпрацює з Європейським Університетом Кіпру в сфері обміну студентами та викладачами, проведенні спільних наукових досліджень, розвитку навчально-методичного забезпечення, проведення спільних культурно - гуманітарних заходів.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320

 University Vistula (ПОЛЬЩА)

Спільна програма Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та Університету Вістула (м. Варшава) дає можливість студентам ЗІЕІТ, окрім українського диплому, отримати також повноцінний диплом вузу-партнера.

Університет Вістула належить до числа найкращих приватних вищих навчальних закладів Польщі. Особливістю університету є те, що він по праву може пишатися своєю унікальною міжнародною атмосферою і студентами, які приїздять більше, ніж з 26 країн світу з чотирьох континентів.

Головною перевагою міжнародної програми для студентів ЗІЕІТ є отримання подвійного диплому бакалавра чи магістра.

Докладніше
 Almamer (ПОЛЬЩА)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій має спільні навчально - нукові програми з Вищою Школою Економіки Альмамер.

Вища Школа Економіки Альмамер (м. Варшава) заснована в 1994 році, і донині є найстарішим і найбільшим приватним університетом у Польщі.Щорічно на факультетах туризму і відпочинку, економіки, фізіотерапії та політології починають своє навчання понад 3000 студентів, які приїхали з усього світу.

На сьогоднішній день університет є одним с найстаріших і найбільших приватних університетів у Польщі та поєднує в собі традиції, сучасність, високу якість викладання та індивідуальний підхід до студентів. Однією з переваг університету є те, що він концентрує увагу на практичному застосуванні знань.

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320

 Інтернет-ресурси з інормацією про основні освітні програми та гранти закордоном

Докладніше
 Проект на навчання "TERAZ WROCŁAW" (ПОЛЬЩА)

Проект «Teraz Wrocław» пропонує кандидатам зі Східної Європи навчання у таких вроцлавських вищих навчальних закладах:

Вроцлавський університет
Вроцлавська політехніка
Eкономічний університет у Вроцлаві
Вроцлавський природничий університет
Нижньосилезька вища школа
Вища банківська школа у Вроцлаві
Вища школа менеджменту «Edukacja»

Докладніше

 Міжнародний молодіжний форум у Вінниці за підтримки Фонду "Konrad Adenauer" (НІМЕЧЧИНА)

За підтримки Фонду Конрада Аденауера, Посольства Німеччини в Україні, польського представництва Фонду Роберта Шумана, та Фонду Петра Порошенка з 20 по 22 квітня у Вінниці пройде великий міжнародний молодіжний форум. Більш ніж 120 молодих людей, представників політичних, громадських організацій та активістів з України, Німеччини та Польщі обговорюватимуть на цьому форумі питання участі молоді у політиці, європейської інтеграції України, зміни клімату та енергетичної політики, а також переосмислення минулого.

Докладніше

 Стипендії на навчання Фонду "Konrad Adenauer" (НІМЕЧЧИНА)

Завдяки стипендії Фонду Конрада Аденауера молоді люди з-за кордону мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (ступінь магістра) або ступінь доктора наук і поглибити свої знання за фахом. Таким чином Фонд хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що вони візьмуть на себе відповідальність за розвиток своєї держави та всього суспільства, зокрема - у науці, економіці, політиці, публічному управлінні, мас-медіа, культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.

Докладніше

 International Students House Scholarships від Університету Вестмінстера (АНГЛІЯ)

Програма International Students House Scholarships надає можливість отримати ступінь бакалавра чи магістра з більшості спеціальностей. Програма покриває всі можливі витрати: оплата навчання (на весь період), надання житла в International Students House, переліт до та з Лондона.

Остання дата подачі документів: 31 травня 2012 року.

Більш детальна інформація на сайті

 Конкурс стипендій Air Liquide International Scholarship на 2012/2013 навчальний ік (ФРАНЦІЯ)

Міністерство закордонних та європейський справ Франції (MAEE) та група AIR LIQUIDE спільно фінансують програму прийому та супроводу іноземних студентів на високому рівні у Франції. Стипендіальна програма із спільним фінансуванням AIR LIQUIDE / MAEE у 2012/2013 навчальному році буде запропонована іноземним студентам-громадянам Конго, Єгипит, Марокко, Нігерія, Росія, Сенегал, Туніс, Турція та Україна, які навчаються у своїх країнах. Тільки громадяни цих 9 країн можуть брати участь у програмі.

Докладніше

 Австрійська стипендія, Mondi Group (АВСТРІЯ)

Стипендія Mondi Group пропонує молодим студентам можливість прийняти участь в різних стипендіальних програмах в Австрії. Стипендії можливі як для програм бакалаврату, так і для магістерських програм. Підтримка здійснюється, зокрема, для студентів, які хочуть здійснювати дослідження в галузі технологій, природничих та економічних наук.

Докладніше

 Стипендії ім. Фулбрайта для навчання в університетах Сполучених Штатів Америки (США)

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня маґістра. У конкурсі можуть брати участь наступні категорії: студенти старших курсів, випускники ВНЗ. Післядипломна освіта в США є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею.

Докладніше