English (United Kingdom)

Russian (CIS)

Українська (Україна)

Международные связи
Internship Programme of German Business for Ukraine 2018
  Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині

Програма має метою надати українським студентам можливість пройти виробниче стажування на провідних підприємствах Німеччини та здобути у такий спосіб цінний практичний досвід. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співрбітництва і розвитку (BMZ) та підтримується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ). Стипендіальна програма розпочнеться 1 лютого 2018 року і триватиме від трьох до п'яти місяців.

Період подачі заявок з 01.04 до 31.05.2017 на сторінці:
www.InternshipProgramme.de

Подробнее...
 
University of Bradford
 Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій отримав міжнародну сертифікацію «International Education Society, London». Для нашого вузу це означає міжнародне визнання досягнутих результатів. Випускники ЗІЕІТ, крім державного диплому про вищу освіту можуть отримати ще й міжнародний сертифікат IES.
Спільним проектом Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій і Бредфордського університету є програма подвійного диплому для магістрів ЗІЕІТ «Менеджмент інформаційних технологій».
Подробнее...
 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ


Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій співпрацює з Європейським Університетом Кіпру в сфері обміну студентами та викладачами, проведенні спільних наукових досліджень, розвитку навчально-методичного забезпечення, проведення спільних культурно - гуманітарних заходів

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320
 
ВІСТУЛА

Спільна програма Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та Університету Вістула (м. Варшава) дає можливість студентам ЗІЕІТ, окрім українського диплому, отримати також повноцінний диплом вузу-партнера.

Університет Вістула належить до числа найкращих приватних вищих навчальних закладів Польщі. Особливістю університету є те, що він по праву може пишатися своєю унікальною міжнародною атмосферою і студентами, які приїздять більше, ніж з 26 країн світу з чотирьох континентів.

Головною перевагою міжнародної програми для студентів ЗІЕІТ є отримання подвійного диплому бакалавра чи магістра.

Подробнее...
 
АЛЬМАМЕР

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій має спільні навчально - нукові програми з Вищою Школою Економіки Альмамер.

Вища Школа Економіки Альмамер (м. Варшава) заснована в 1994 році, і донині є найстарішим і найбільшим приватним університетом у Польщі.

Щорічно на факультетах туризму і відпочинку, економіки, фізіотерапії та політології починають своє навчання понад 3000 студентів, які приїхали з усього світу. 

На сьогоднішній день університет є  одним с найстаріших і найбільших приватних університетів у Польщі та поєднує в собі традиції, сучасність, високу якість викладання та індивідуальний підхід до студентів. Однією з переваг університету є те, що він концентрує увагу на практичному застосуванні знань.

За консультацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320.

 
ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ОСНОВНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ТА ГРАНТИ ЗАКОРДОНОМ
Європейський освітній портал - інформаційно-аналітичний веб-ресурс, що присвячений інтеграції України до європейського освітнього простору. Ресурс містить практичну інформацію для студентів, які бажають навчатися в країнах Європейського Союзу; науковців, що прагнуть стажуватися в країнах Європейського Союзу; керівників освітніх інституцій; урядовців та громадських активістів.
Режим доступу: http://www.eu-edu.org/ua/
Подробнее...
 
ПРОЕКТ НА НАВЧАННЯ У ВРОЦЛАВСЬКИХ ВНЗ "TERAZ WROCŁAW" – 2012 (ПОЛЬЩА)
Проект «Teraz Wrocław» пропонує кандидатам зі Східної Європи навчання у таких вроцлавських вищих навчальних закладах: Вроцлавський університет, Вроцлавська політехніка, Eкономічний університет у Вроцлаві, Вроцлавський природничий університет, Нижньосилезька вища школа, Вища банківська школа у Вроцлаві, Вища школа менеджменту «Edukacja».
Подробнее...
 
МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ У ВІННИЦІ Розшукуються учасники з України, Німеччини та Польщі
За підтримки Фонду Конрада Аденауера, Посольства Німеччини в Україні, польського представництва Фонду Роберта Шумана, та Фонду Петра Порошенка з 20 по 22 квітня у Вінниці пройде великий міжнародний молодіжний форум.
Більш ніж 120 молодих людей, представників політичних, громадських організацій та активістів з України, Німеччини та Польщі обговорюватимуть на цьому форумі питання участі молоді у політиці, європейської інтеграції України, зміни клімату та енергетичної політики, а також переосмислення минулого.
Подробнее...
 
СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ ФОНДУ КОНРАДА АДЕНАУЕРА (НІМЕЧЧИНА)
altЗавдяки стипендії Фонду Конрада Аденауера молоді люди з-за кордону мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (ступінь магістра) або ступінь доктора наук і поглибити свої знання за фахом. Таким чином Фонд хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що вони візьмуть на себе відповідальність за розвиток своєї держави та всього суспільства, зокрема - у науці, економіці, політиці, публічному управлінні, мас-медіа, культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.
Подробнее...
 
INTERNATIONAL STUDENTS HOUSE SCHOLARSHIPS ВІД УНІВЕРСИТЕТУ ВЕСТМІНСТЕРА (Англiя)
Програма International Students House Scholarships надає можливість отримати ступінь бакалавра чи магістра з більшості спеціальностей.
Умови надання стипендії.
•    програма покриває всі можливі витрати: оплата навчання (на весь період), надання житла в International Students House, переліт до та з Лондона.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2