English (United Kingdom)

Russian (CIS)

Українська (Україна)

ТРУДЫ Запорожского института экономики и информационных технологий
Научный журнал «ТРУДЫ ЗИЭИТ»  основан в 2012 году. ISSN 2308-9261
Учредитель: Запорожский институт  экономики и информационных технологий (ЗИЭИТ). На первом этапе журнал будет выходить два раза в год. В журнале будут публиковаться  оригинальные статьи и краткие сообщения в области  информационных технологий, экономики, менеджмента и ряда других направлений прикладных исследований.
Публикации должны проходить обязательное рецензирование. Журнал, в первую очередь, ориентирован на  отражение результатов научно-исследовательской деятельности преподавателей, студентов, аспирантов и соискателей, на формирование  открытого  обсуждения научных результатов.  
Более подробная информация на сайте издания "Труды ЗИЭИТ"
 
Международный научно-практический семинар 2012
alt

Згідно плану науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України  27-28 травня 2012 року у Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій традиційно відбудеться V Міжнародний науково-практичний семінар «Структурно-інституціональна трансформація та безпека економіки регіонів в процесі модернізації держави».

Учать у семінарі, зокрема у програмовому комітеті семінару видатних науковців України, таких як голова комітету ВРУ з бюджетних питань Баранов В.О., віце-президент НАН України, академік НАН України, Геєць В.М., академіки Амоша О.І., Вишневський В.П., Лібанова Е.М., член-кореспонденти НАН України Власюк О.С., Єфименко Т.І., Лисенко Ю.Г., професори Андрійчук В.Г., Біляков В.М., Варналій З.С., Кравців В.С., Макогон Ю.В., Філіпенко А.С., Хлобистов Є.В., Школа І.М., Якубовський С.О. та ін. підкреслює статус семінару як важливого науково-практичного заходу у науковому просторі нашої держави.

Інформаційний лист семінару 2012 (завантажити)
Програма семінару 2012 (завантажити)
Проект рекомендацій семінару 2012 (завантажити)
Матеріали досліджень Академії фінансового управління Міністерства фінансів України (завантажити)


    Подробнее...