Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування
Новина від: 19.04.2019

13 квітня у ЗНТУ пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування. Участь прийняли 57 команд коледжів та ВНЗ з усіх куточків України. Серед них була команда від інституту та коледжу ЗІЕІТ, яких підготувала доцент кафедри КНІПЗ Жданова Віка Вікторівна.

Вітаємо наших хлопців, які посіли 4 місце.
Бажаємо вам творчих успіхів, натхнення та подальших перемог.

 
Курси ОСББ
Новина від: 19.04.2019

Продовжуємо прийом на курси "Управитель багатоквартирного житлового будинку".

 
Профорієнтаційний майстер-клас
Новина від: 17.04.2019

У рамках договору про співпрацю між Запорізьким інститутом економіки та інформаційних технологій та Запорізьким міським спортінтернатом 16 квітня відбувся традиційний профорієнтаційний майстер-клас.

Учні 11 класу з користю для себе відвідали кафедри Фінансів, банківської справи та страхування, Комп'ютерної інженерії, Комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення, Туризму.
 
Хортицькі читання 2019
Новина від: 12.04.2019

11 квітня у ЗІЕІТ пройшла щорічна шкільна наукова конференція "Хортицькі читання"! Учні шкіл міста та області представили свої наукові доповіді, висновки своїх пошукових робіт та вразили інших учасників і журі справжніми макетами своїх проектів.

Найкращі доповідачі посіли призові місця та отримали гранти на навчання у ЗІЕІТ. Вітаємо майбутніх науковців та бажаємо подальших успіхів!

Більше фото дивіться на нашій сторінці на facebook.
 
Зустріч із фахівцями "Живе право"
Новина від: 08.04.2019

5 квітня на базі ЗІЕІТ відбулася чергова науково-практична зустріч із фахівцями "Живе право" присвячена застосуванню цивільного права, яке ожило перед студентами-правознавцями та учнями-ліцеїстами в цікавих кейсах, про які розповіли та дискутували провідні фахівці: представники Відділення НПУ в Запорізькій області - Людмила Масловець, Анастасія Любіченковська, Анна Котляр, та представник Ради адвокатів Запорізької області - Семенов Максим.

Щира подяка всім учасникам та модераторам заходу - доценткам ЗІЕІТ Ганні Гулєвській та Ганні Бабенко.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

License MES of Ukraine