Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Преса про ЗІЕІТ
 ЗІЕІТ у п'ятірці кращих!

Київська школа економіки та Київський економічний інститут склали рейтинг економічних програм українських університетів за результатами участі студентів у найбільш відомих конкурсах по економіці й бізнесу. У 2012 році Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій досяг п'ятого місця серед кращих вузів країни.

Рейтинг базується на результатах участі студентів різних університетів у трьох найпопулярніших національних змаганнях по економіці й бізнесу. Зокрема, це олімпіади KSE з кількісних методів в економіці та економіці фінансів, а також конкурси стипендіальної програми Zavtra.UA за напрямом «Економіка і підприємництво» та Case Champ з вирішення бізнес - кейсів. По кожному з змагань університети, студенти яких брали в ньому участь, отримували певні бали. Таким чином, рейтинг складається з вузів, чиї студенти показували кращі результати на конкурсах протягом останніх трьох років.

Всього дослідження враховувало результати більше двох тисяч учнів із 120 українських університетів та інститутів. Для більшої точності результатів аналізувалося і кількість учасників, що представляють той чи інший вуз, що також вплинуло на підсумковий список. Так, у фінальному варіанті рейтингу представлені лише ті виші, від яких у змаганнях взяли участь не менше 10 учасників, а таких виявилося всього 44. Аналогічний відбір проводився і за конкурсами Zavtra.UA і Case Champ.

Пропонуємо вам ознайомитися з першою п'ятіркою топ-вузів за результатами дослідження KSE:

  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
  • Одеський національний морський університет;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Харківський національний університет ім. Каразіна;
  • Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій.