Українська (Україна)

English (United Kingdom)

Русский (Россия)

Международные связи
Підручник для Кембриджа
 Підручник професорів ЗІЕІТ видано у Кембриджському університеті


У 2018 році у видавництві Кембриджського університету (Велика Британія) видана книга професорів В.І. Таланіна і І.Є. Таланіна “FORMATION OF STRUCTURAL IMPERFECTIONS IN SEMICONDUCTOR SILICON”.

Книга являє собою повний опис утворення і розвитку дефектної структури основного матеріалу сучасної електроніки та наноелектроніки.

У Кембриджському університеті передбачається використовувати цю книгу як підручник для підготовки фахівців в області моделювання і програмування фізичних процесів в твердих тілах.

Подробиці див. http://www.cambridgescholars.com


У 2017 році кафедра комп'ютерних наук та програмної інженерії підготувала і здійснила під редакцією В.І. Таланіна випуск у видавництві InTechOpen (Хорватія) колективної монографії “NEW RESEARCH ON SILICON – STRUCTURE, PROPERTIES, TECHNOLOGY”. Подробиці див. https://www.intechopen.com/

В 2018 році в видавництві InTechOpen (Хорватія) буде випущений під редакцією В.І. Таланіна колективна монографія “COMPUTER PROGRAMMING”. Подробиці див. https://www.intechopen.com/

 
Міжнародні зв'язки
 Swiss Montreux Business School (ШВЕЙЦАРІЯ)

Запорізький Інститут Економіки та Інформаційних Технологій (ЗІЕІТ) та Швейцарська Школа Бізнесу у Монтре (SMBS) уклали договір про афіліювання дипломів.

Для бакалаврів ЗІЕІТ це відкриває можливість по завершенні навчання отримати одночасно два дипломи: ЗІЕІТ та SMBS.


Умови участі у програмі подвійного швейцарського диплома:

 • Зарахування до програми студентів ЗІЕІТ відбувається з 2-го курсу навчання;
 • Термін навчання студента за програмою індивідуальний та відповідає термінам навчання у ЗІЕІТ;
 • Процес реєстрації (включення до бази даних SMBS) після підписання договору та оплати вартості програми займає до 30 робочих днів;
 • Програма дистанційна та не потребує відвідування Швейцарії для отримання диплома;
 • Диплом SMBS видається одночасно з дипломом бакалавра ЗІЕІТ при повному виконанні навчального плану ЗІЕІТ.

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320

 Internship Programme of German Business for Ukraine 2018 (НІМЕЧЧИНА)

Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині

Програма має метою надати українським студентам можливість пройти виробниче стажування на провідних підприємствах Німеччини та здобути у такий спосіб цінний практичний досвід. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співрбітництва і розвитку (BMZ) та підтримується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ).

Докладніше
 University of Bradford (АНГЛІЯ)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій отримав міжнародну сертифікацію «International Education Society, London». Для нашого вузу це означає міжнародне визнання досягнутих результатів. Випускники ЗІЕІТ, крім державного диплому про вищу освіту можуть отримати ще й міжнародний сертифікат IES.

Спільним проектом Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій і Бредфордського університету є програма подвійного диплому для магістрів ЗІЕІТ «Менеджмент інформаційних технологій» .

Докладніше
 European University Cyprus (КІПР)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій співпрацює з Європейським Університетом Кіпру в сфері обміну студентами та викладачами, проведенні спільних наукових досліджень, розвитку навчально-методичного забезпечення, проведення спільних культурно - гуманітарних заходів.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320

 University Vistula (ПОЛЬЩА)

Спільна програма Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та Університету Вістула (м. Варшава) дає можливість студентам ЗІЕІТ, окрім українського диплому, отримати також повноцінний диплом вузу-партнера.

Університет Вістула належить до числа найкращих приватних вищих навчальних закладів Польщі. Особливістю університету є те, що він по праву може пишатися своєю унікальною міжнародною атмосферою і студентами, які приїздять більше, ніж з 26 країн світу з чотирьох континентів.

Головною перевагою міжнародної програми для студентів ЗІЕІТ є отримання подвійного диплому бакалавра чи магістра.

Докладніше
 Almamer (ПОЛЬЩА)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій має спільні навчально - нукові програми з Вищою Школою Економіки Альмамер.

Вища Школа Економіки Альмамер (м. Варшава) заснована в 1994 році, і донині є найстарішим і найбільшим приватним університетом у Польщі.Щорічно на факультетах туризму і відпочинку, економіки, фізіотерапії та політології починають своє навчання понад 3000 студентів, які приїхали з усього світу.

На сьогоднішній день університет є одним с найстаріших і найбільших приватних університетів у Польщі та поєднує в собі традиції, сучасність, високу якість викладання та індивідуальний підхід до студентів. Однією з переваг університету є те, що він концентрує увагу на практичному застосуванні знань.

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320

 Інтернет-ресурси з інормацією про основні освітні програми та гранти закордоном

Докладніше
 Проект на навчання "TERAZ WROCŁAW" (ПОЛЬЩА)

Проект «Teraz Wrocław» пропонує кандидатам зі Східної Європи навчання у таких вроцлавських вищих навчальних закладах:

Вроцлавський університет
Вроцлавська політехніка
Eкономічний університет у Вроцлаві
Вроцлавський природничий університет
Нижньосилезька вища школа
Вища банківська школа у Вроцлаві
Вища школа менеджменту «Edukacja»

Докладніше

 Міжнародний молодіжний форум у Вінниці за підтримки Фонду "Konrad Adenauer" (НІМЕЧЧИНА)

За підтримки Фонду Конрада Аденауера, Посольства Німеччини в Україні, польського представництва Фонду Роберта Шумана, та Фонду Петра Порошенка з 20 по 22 квітня у Вінниці пройде великий міжнародний молодіжний форум. Більш ніж 120 молодих людей, представників політичних, громадських організацій та активістів з України, Німеччини та Польщі обговорюватимуть на цьому форумі питання участі молоді у політиці, європейської інтеграції України, зміни клімату та енергетичної політики, а також переосмислення минулого.

Докладніше

 Стипендії на навчання Фонду "Konrad Adenauer" (НІМЕЧЧИНА)

Завдяки стипендії Фонду Конрада Аденауера молоді люди з-за кордону мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (ступінь магістра) або ступінь доктора наук і поглибити свої знання за фахом. Таким чином Фонд хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що вони візьмуть на себе відповідальність за розвиток своєї держави та всього суспільства, зокрема - у науці, економіці, політиці, публічному управлінні, мас-медіа, культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.

Докладніше

 International Students House Scholarships від Університету Вестмінстера (АНГЛІЯ)

Програма International Students House Scholarships надає можливість отримати ступінь бакалавра чи магістра з більшості спеціальностей. Програма покриває всі можливі витрати: оплата навчання (на весь період), надання житла в International Students House, переліт до та з Лондона.

Остання дата подачі документів: 31 травня 2012 року.

Більш детальна інформація на сайті

 Конкурс стипендій Air Liquide International Scholarship на 2012/2013 навчальний ік (ФРАНЦІЯ)

Міністерство закордонних та європейський справ Франції (MAEE) та група AIR LIQUIDE спільно фінансують програму прийому та супроводу іноземних студентів на високому рівні у Франції. Стипендіальна програма із спільним фінансуванням AIR LIQUIDE / MAEE у 2012/2013 навчальному році буде запропонована іноземним студентам-громадянам Конго, Єгипит, Марокко, Нігерія, Росія, Сенегал, Туніс, Турція та Україна, які навчаються у своїх країнах. Тільки громадяни цих 9 країн можуть брати участь у програмі.

Докладніше

 Австрійська стипендія, Mondi Group (АВСТРІЯ)

Стипендія Mondi Group пропонує молодим студентам можливість прийняти участь в різних стипендіальних програмах в Австрії. Стипендії можливі як для програм бакалаврату, так і для магістерських програм. Підтримка здійснюється, зокрема, для студентів, які хочуть здійснювати дослідження в галузі технологій, природничих та економічних наук.

Докладніше

 Стипендії ім. Фулбрайта для навчання в університетах Сполучених Штатів Америки (США)

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня маґістра. У конкурсі можуть брати участь наступні категорії: студенти старших курсів, випускники ВНЗ. Післядипломна освіта в США є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею.

Докладніше

 
Internship Programme of German Business for Ukraine 2018 (НІМЕЧЧИНА)
Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині

Програма має метою надати українським студентам можливість пройти виробниче стажування на провідних підприємствах Німеччини та здобути у такий спосіб цінний практичний досвід. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співрбітництва і розвитку (BMZ) та підтримується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ). Стипендіальна програма розпочнеться 1 лютого 2018 року і триватиме від трьох до п'яти місяців.

Період подачі заявок з 01.04 до 31.05.2017 на сторінці:
www.InternshipProgramme.de

Детальніше...
 
University of Bradford (АНГЛІЯ)

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій отримав міжнародну сертифікацію «International Education Society, London». Для нашого вузу це означає міжнародне визнання досягнутих результатів. Випускники ЗІЕІТ, крім державного диплому про вищу освіту можуть отримати ще й міжнародний сертифікат IES.

Спільним проектом Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій і Бредфордського університету є програма подвійного диплому для магістрів ЗІЕІТ «Менеджмент інформаційних технологій».

Учасникам програми надаються такі можливості:

 • знижка 22% на навчання;
 • особистий куратор, який допоможе в адаптації;
 • безкоштовне медичне обслуговування і страхування;
 • проживання в університетському кампусі або право оренди житла в районі університету;
 • довгострокова віза з правом роботи.

Основні вимоги до учасників:

 • вища освіта (рівень бакалавра, спеціаліста або магістра);
 • знання англійської мови, підтверджене одним із сертифікатів (TOEFL, IELTS).

Студентам ЗІЕІТ пропонується навчання в University of Bradford  за такою тематикою:

 • архітектура і будівництво;
 • бізнес та управління;
 • гуманітарні науки;
 • природничі дисципліни;
 • охорона здоров'я і медицина;
 • інженерна справа і технології;
 • мистецтво і дизайн;
 • комп'ютери і прикладна математика;
 • магістр бізнес-управління, МВА;
 • утворення і підготовка;
 • суспільні науки і комунікація;
 • право.

По закінченню навчання студенти отримують диплом університету Бредфорда, що підтверджує присудження відповідного ступеня – Degree of Master by Advanced Study (MSc) in Information Technology Management.

Також, в процесі навчання університет Бредфорду пропонує ряд конкретних премій та стипендій.

Студенти ЗІЕІТ можуть подати заявку на участь у конкурсі або заповнити он-лайн анкету і після результатів конкурсу отримати гранд.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у відділі міжнародних зв'язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд.320.

 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ


Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій співпрацює з Європейським Університетом Кіпру в сфері обміну студентами та викладачами, проведенні спільних наукових досліджень, розвитку навчально-методичного забезпечення, проведення спільних культурно - гуманітарних заходів

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320
 
University Vistula (ПОЛЬЩА)

Спільна програма Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та Університету Вістула (м. Варшава) дає можливість студентам ЗІЕІТ, окрім українського диплому, отримати також повноцінний диплом вузу-партнера.

Університет Вістула належить до числа найкращих приватних вищих навчальних закладів Польщі. Особливістю університету є те, що він по праву може пишатися своєю унікальною міжнародною атмосферою і студентами, які приїздять більше, ніж з 26 країн світу з чотирьох континентів.

Головною перевагою міжнародної програми для студентів ЗІЕІТ є отримання подвійного диплому бакалавра чи магістра.

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій і Університет Вістула (м. Варшава) розпочали свою співпрацю у 2010 році.

Подвійний диплом бакалавра ЗІЕІТ та Університету Вістула можна отримати за наступними спеціальностями:

 • економіка;
 • міжнародні відносини;
 • комп’ютерна інженерія;
 • фінанси та бухгалтерський облік;
 • архітектура;
 • туризм та відпочинок.

Учасники програми отримують:

 • диплом Університету Вістула степені «Бакалавр»;
 • диплом ЗІЕІТ степені «Бакалавр»;
 • оплачувану виробничу практику в Польщі;
 • супроводження кураторами в обох інститутах;
 • проживання у студентському містечку або в орендованій квартирі в районі університету;
 • довгострокову візу з правом працевлаштування.

Подвійний диплом магістра ЗІЕІТ і Університету Вістула м. Варшава, Польща можна отримати за наступними спеціальностями:

 • економіка;
 • фінанси та бухгалтерія.

Учасники програми отримання подвійного диплому магістра також мають можливість отримати знижку на навчання.

За консультацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд.320.

 
АЛЬМАМЕР

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій має спільні навчально - нукові програми з Вищою Школою Економіки Альмамер.

Вища Школа Економіки Альмамер (м. Варшава) заснована в 1994 році, і донині є найстарішим і найбільшим приватним університетом у Польщі.

Щорічно на факультетах туризму і відпочинку, економіки, фізіотерапії та політології починають своє навчання понад 3000 студентів, які приїхали з усього світу. 

На сьогоднішній день університет є  одним с найстаріших і найбільших приватних університетів у Польщі та поєднує в собі традиції, сучасність, високу якість викладання та індивідуальний підхід до студентів. Однією з переваг університету є те, що він концентрує увагу на практичному застосуванні знань.

За консультацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку ЗІЕІТ, ауд. 320.

 
Інтернет-ресурси з інормацією про основні освітні програми та гранти закордоном

Європейський освітній портал - інформаційно-аналітичний веб-ресурс, що присвячений інтеграції України до європейського освітнього простору. Ресурс містить практичну інформацію для студентів, які бажають навчатися в країнах Європейського Союзу; науковців, що прагнуть стажуватися в країнах Європейського Союзу; керівників освітніх інституцій; урядовців та громадських активістів.

Режим доступу: http://www.eu-edu.org/ua/

Гранти Європейської Комісії. Для ліпшої орієнтації в масиві оголошених конкурсів та грантів Європейської Комісії, користуйтесь спеціальним сайтом Генерального директорату з освіти та культури Єврокомісії. Він містить інформацію як про постійні конкурси (за програмами Tempus, Erasmus-Mundus, «Молодь у дії» тощо), так і про нещодавно оголошені конкурси.

Режим доступу: http://ec.europa.eu/dgs/education_culture/calls/grants_en.html

Study in Europe. Сайт Study in Europe є новою ініціативою Єврокомісії та націлений на популяризацію європейської освіти. Ресурс містить можливості пошуку програм та стипендій, ознайомлення з досвідом студентів, що вчилися в Європі, практичні поради для закордонних студентів, які прагнуть вчитися у європейських країнах.

Режим доступу: http://www.study-in-europe.org

Ploteus. Інформаційний ресурс Ploteus (Portal on Learning Opportunities throughout the European Space) – це одна з ключових баз даних Європейської Комісії, спрямована на полегшення знаходження навчальних можливостей та стипендій. Він має кілька рубрик, зокрема Learning Opportunities («Можливості навчання») та Exchange and Grants (Освітні обміни та гранти), кожна з яких містить можливості пошуку за дисципліною та країною навчання.

Режим доступу: http://ec.europa.eu/ploteus/home.jsp?language=en

«Європейський простір». Портал має на меті створити систему інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграціїї України та надати українцям інформацію про діяльність проєвропейського громадянського суспільства. Тут можна знайти інформацію про стипендії, стажування та конкурси, у яких можуть брати участь українські студенти.

Режим доступу: http://www.eu.prostir.ua/grants/index.html

Європейський портал магістерських программ – портал, що містить інформацію про всі магістерські програми, які викладаються в європейських університетах. Він також містить простий механізм пошуку за дисципліною та країною, можливість дізнатись вартість кожної з наявних магістерських програм.

Режим доступу: http://www.mastersportal.eu/

UNISTUDY – інформаційний ресурс про навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми. Інформація ресурсу направлена на підвищення академічної мобільності українських студентів на арені міжнародної освіти та науки. Тут можна знайти найсвіжіші анонси про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, оголошення про стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, запрошення на літні школи, відгуки українських студентів та іншу корисну інформацію про навчання за кордоном.

Режим доступу: http://unistudy.org.ua/

За консультацією звертатись у відділ міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку, ауд.320.

Понеділок: 11.00 – 16.00
Середа: 11.00 – 16. 00

 
Проект на навчання "TERAZ WROCŁAW" (ПОЛЬЩА)

Проект «Teraz Wroclaw» пропонує кандидатам зі Східної Європи навчання у таких вроцлавських вищих навчальних закладах:

Вроцлавський університет
Вроцлавська політехніка
Eкономічний університет у Вроцлаві
Вроцлавський природничий університет
Нижньосилезька вища школа
Вища банківська школа у Вроцлаві
Вища школа менеджменту «Edukacja»

Зарахування на навчання у рамках проекту відбувається:

 • на платній основі;
 • на основі звільнення від оплати за навчання за результатами конкурсу.

Умови:

 • звільнення від плати за навчання на конкурсній основі;
 • учасники не отримують під час навчання стипендій та іншої фінансової допомоги від Проекту.
 • учасники самостійно оплачують проживання та харчування під час навчання;

Критерії оцінки кандидатів: рівень знання польської мови, середній бал атестата, успішність з предметів, пов’язаних з обраною спеціальністю.

Терміни подання заявок та проведення конкурсу:

 • до 22.06.2012 – надсилання заповненої і підписаної кандидатом анкети учасника проекту.
 • 04-06.07.2012 – оголошення інформації про терміни проведення співбесід із кандидатами через Skype.
 • 09-18.07.2012 – проведення працівниками проекту «Teraz Wrocław» співбесіди для визначення рівня володіння польською мовою у кандидатів на навчання в рамках проекту.
 • до 15.07.2012 – остаточний термін надсилання всіх документів для вступу.
 • до 01.08.2012 – оголошення списку кандидатів, зарахованих на навчання в рамках проекту.

Більш детальна інформація: на сторінці проекту

 
Міжнародний молодіжний форум у Вінниці за підтримки Фонду "Konrad Adenauer" (НІМЕЧЧИНА)

За підтримки Фонду Конрада Аденауера, Посольства Німеччини в Україні, польського представництва Фонду Роберта Шумана, та Фонду Петра Порошенка з 20 по 22 квітня у Вінниці пройде великий міжнародний молодіжний форум. Більш ніж 120 молодих людей, представників політичних, громадських організацій та активістів з України, Німеччини та Польщі обговорюватимуть на цьому форумі питання участі молоді у політиці, європейської інтеграції України, зміни клімату та енергетичної політики, а також переосмислення минулого.

Окрім іншого, заплановано проведення футбольного турніру, захоплюючі квести, жива музика та багато часу для особистого спілкування. Молоді люди між 18 та 25, що зацікавилися, можуть подавати заяву про реєстрацію до 1 квітня (у Німеччині до 20 березня).

Детальна інформацію щодо заходу та реєстраційних вимог:

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2